Антицелюлітний догляд

Маска з меду і банана для пружності грудей

1 банан ретельно подрібнюємо і перемішуємо з 1 столовою ложкою меду. готову суміш наносимо на шкіру грудей і залишаємо на 15-20 хвилин. Потім маски змити зі шкіри теплою водою. 

0
Категорія: 
Антицелюлітний догляд

Антицелюлітний крем для масажу з імбирем

Антицелюлітний крем для масажу з імбирем - підтягує шкіру, знижує ефект "апельсинової кірки": 2 столові ложки тертого імбиру, 1 столова ложка апельсинового соку, 100 г оливкової олії, 2 столові ложки морської солі або коричневого цукру.
 

0
Категорія: 
Антицелюлітний догляд

Антицелюлітні обгортання з кавою

Візьміть злегка підігріту кавову гущу, долонею або мочалкою з люфи втирайте кавову гущу в ділянки шкіри, уражені целюлітом. Потім оберніть ділянки шкіри з кавовою гущею плівкоюі залиште на кілька хвилин. Для більшого ефекту використовуйте в кінці процедури масажер.

0
Категорія: 
Антицелюлітний догляд

Гаряче водорослеве обгортання

Для виконання обгортання 100 грам ламінарії заливають літром теплої води - 36-38ºС і залишають на 15-20 хвилин. Обертають ноги і витримують 30 хвилин. Гаряче обгортання для ніг застосовують для схуднення, корекції об'ємів і позбавлення від целюліту.

0
Категорія: 
Антицелюлітний догляд

Холодне водорослеве обгортання

Саме холодне водорослеве обгортання дозволяє зняти втому і набряки ніг, сприяючи зменшенню ознак целюліту. Для виконання обгортання 100 грам ламінарії заливають літром прохолодної води температурою 18-20ºС і залишають для розмокання на 30-40 хвилин.

0
Категорія: 
Антицелюлітний догляд

Сторінки

Підписатися на RSS - Антицелюлітний догляд